Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc14) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Rate
kn: ದರ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
