Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc14) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Terms
nn: Termar

en: Payment
nn: Betaling

en: here
nn: her

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
