Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc15) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
