Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc15) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Payment method
sr: Начин плаћања
