Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc15) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Payment
vi: Thanh toán

en: here
vi: ở đây

en: Process
vi: Tiến trình

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Account type
vi: Loại tài khoản

en: Taxes
vi: Thuế

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Data
vi: Dữ liệu
