Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc16) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Terms
ar: المصطلحات

en: here
ar: هنا

en: Process
ar: عملية

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب
