Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc16) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Terms
fi: Termit

en: Invoice
fi: Lasku

en: Payment
fi: Maksu

en: here
fi: täällä

en: Process
fi: Suorita

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Taxes
fi: Verot

en: Tax rate
fi: Veroprosentti

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Rate
fi: Arvio

en: Taxed product types
fi: Verotetut tuotetyypit

en: Taxed line items
fi: Verotetut elementit

en: Are you sure you want to delete @name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa @name?

en: Taxed products
fi: Verotetut tuotteet

en: Shippable products
fi: Postituskelpoiset tuotteet

en: Any product
fi: Mikä tahansa tuote

en: No rates available.
fi: Ei tuotteita tarjolla.

en: Tax rate %name saved.
fi: Veroprosentti %name tallennettu.

en: That tax rate does not exist.
fi: Veroprosenttia ei löydy.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
fi: Toimintoa ei voi perua. Kaikki tällä veroprosentilla verotetut tilaukset menetetään jos poistat veroprosentin.<br/>Jo haluat vain estää veron käytön tilauksista, voit ottaa sen pois käytöstä poistamisen sijaan.

en: Tax rate %name deleted.
fi: Veroprosentti %name on poistettu.

en: Line item
fi: Tuoterivi

en: Commerce Order
fi: Commerce tilaus

en: Component name
fi: Komponentin nimi
