Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc16) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
