Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc16) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Terms
pl: Terminy

en: Payment
pl: Płatność

en: here
pl: tutaj

en: Process
pl: Proces

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Taxes
pl: Podatki

en: Tax rate
pl: Stawka podatku vat

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Rate
pl: Oceń

en: Delete tax rule
pl: Usuń regułę podatku

en: Taxed product types
pl: Rodzaje produktów opodatkowanych

en: conditions
pl: warunki

en: Are you sure you want to delete @name?
pl: Czy na pewno chcesz skasować @name?

en: Taxed products
pl: Produkty opodatkowane

en: Shippable products
pl: Produkty które można wysyłać

en: Any product
pl: Jakikolwiek produkt

en: No rates available.
pl: Stawki są niedostępne.

en: Tax rate %name saved.
pl: Stawka podatku %name została zapisana.

en: That tax rate does not exist.
pl: Taka stawka podatkowa nie istnieje.

en: Tax rate %name deleted.
pl: Stawka podatkowa %name została usunięta.

en: Line item
pl: Pozycja zamówienia

en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Calculate taxes for a line item
pl: Oblicz podatki dla pozycji zamówienia

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
pl: Brak stawek podatkowych. <a href="@link">Dodaj stawkę podatkową</a>.

en: There are no tax types yet. <a href="@link">Add a tax type</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych typów podatków. <a href="@link">Dodaj typ podatku</a>.

en: Add More
pl: Dodaj więcej

en: Order in checkout
pl: Zamówienie w trakcie składania
