Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Products
af: Produkte
