Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Rate
eo: Noto
