Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
