Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: here
jv: nag kéné

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
