Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Terms
oc: Tèrmes

en: here
oc: aicí

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Data
oc: Donadas

en: Display format
oc: Format d'afichatge

en: Component name
oc: Nom del component

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
oc: Cossí deuriá èsser afichadas las donadas sérialisées. Podètz causir una clau de tablèu/objècte personalizada o un print_r sus la totalitat de las donadas.

en: Full data (unserialized)
oc: Données completas (non sérialisées)

en: Full data (serialized)
oc: Données completas (sérialisées)

en: A certain key
oc: Una certana clau

en: Which key should be displayed
oc: Quina clau deu èsser afichada

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
oc: Vos cal sasir una clau se volètz afichar una clau per la donada.
