Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Data
th: ข้อมูล

en: Display format
th: รูปแบบการแสดง

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
