Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Products
bs: Proizvodi
