Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Terms
ca: Termes

en: here
ca: aquí

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Products
ca: Productes

en: Environment
ca: Entorn

en: Rate
ca: Impost

en: Data
ca: Dades

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: conditions
ca: condicions

en: No rates available.
ca: No hi ha impostos disponibles.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
ca: Com s'han de mostrar les dades serialitzades. Podeu escollir una clau de la matriu/objecte en concret o un print_r de la sortida completa.

en: Full data (unserialized)
ca: Totes les dades (sense serialitzar)

en: Full data (serialized)
ca: Totes les dades (serialitzades)

en: A certain key
ca: Una clau en concret

en: Which key should be displayed
ca: Quina clau s'ha de mostrar

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
ca: Heu d'introduir una clau si voleu mostrar una clau concreta de les dades.

en: Order in checkout
ca: Comanda en procés de compra
