Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Terms
et: Terminid

en: here
et: siin

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Taxes
et: Maksud

en: Products
et: Tooted

en: Environment
et: Keskkond

en: Rate
et: Määr

en: Data
et: Andmed

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Delete tax rule
et: Kustuta maksu reegel

en: Taxed product types
et: Maksustatud tootetüübid

en: Taxed products
et: Maksustatud tooted

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
et: Ühtegi maksumäära veel pole. <a href="@link">Lisa maksumäär</a>.

en: Full data (unserialized)
et: Täielikud andmed (serialiseerimata)

en: Full data (serialized)
et: Täielikud andmed (serialiseeritud)

en: A certain key
et: Teatud võti

en: Which key should be displayed
et: Milline võti peaks olema nähtav
