Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: here
hr: ovdje

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Products
hr: Proizvodi
