Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Terms
lt: Terminai

en: here
lt: čia

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Products
lt: Prekės

en: Rate
lt: Tarifas

en: Data
lt: Duomenys

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Delete tax rule
lt: Pašalinti mokesčio taisyklę

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: Taxed line items
lt: Apmokestinta linijos elementai

en: conditions
lt: sąlygos

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?

en: Taxed products
lt: Apmokestinamos prekės

en: Shippable products
lt: Pristatomos prekės

en: Any product
lt: Bet kuriai prekei

en: No rates available.
lt: Tarifų nėra.

en: Tax rate %name saved.
lt: Mokesčio tarifas %name išsaugotas.

en: That tax rate does not exist.
lt: Šis mokesčio tarifas neegzistuoja.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
lt: Šis veiksmas nebeatstatomas. Visi užsakymai kurie buvo apmokestinti šiuo mokesčiu gali prarasti mokestį jei tęsite.<br />Jei jūs norite tik nebetaikyti mokesčio, apsvarstykite išjungti jį.

en: Tax rate %name deleted.
lt: Mokesčio tarifas %name pašalintas.
