Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
