Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: here
mr: येथे
