Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
