Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
