Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc6) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
