Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc7) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: here
bg: Тук

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Are you sure you want to delete @name?
bg: Сигурен ли сте че искате да изтриете @name?

en: Taxed products
bg: Обложените продукти

en: Shippable products
bg: Годни за изпращане продукти

en: Any product
bg: Всеки продукт

en: Tax rate %name saved.
bg: Tax рейтинг %name запазен
