Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc7) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
