Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
