Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc8) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
