Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc8) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Shipping
ga: Seachadadh

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Shipping service
ga: Seirbhís seolta
