Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc8) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Payment
gl: Pagamento

en: here
gl: aquí

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Taxes
gl: Impostos

en: Tax rate
gl: Tasa fiscal

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Rate
gl: Valoración

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Add line item
gl: Engadir liña de pedido

en: Delete tax rule
gl: Eliminar regla de imposto

en: Any product
gl: Calquer producto

en: No rates available.
gl: Ningún ratio dispoñíbel

en: Tax rate %name deleted.
gl: Borrouse o ratio de imposto %name.

en: Line item
gl: Liña de pedido

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce

en: You must specify a whole number for the quantity.
gl: Debe especificar un número enteiro para a cantidade.

en: You must specify a positive number for the quantity
gl: Debe especificar un número positivo para a cantidade
