Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc8) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Invoice
hi: बिल

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
