Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc8) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Payment
lv: Maksājums

en: here
lv: šeit

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Tax rate
lv: Nodokļa likme

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Rate
lv: Likme

en: Data
lv: Dati

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Delete tax rule
lv: Dzēst nodokļu likumu

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)
