Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc8) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Account type
te: ఖాతా రకం
