Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc9) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Payment
cy: Taliad

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Rate
cy: Graddfa
