Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc9) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Invoice
is: Kvittun

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Taxes
is: Skattur

en: Payment method
is: Greiðsluháttur
