Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc9) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
