Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc9) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
