Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc16) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
