Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc6) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Invoice
ro: Factura

en: Payment
ro: Plată

en: here
ro: aici

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Taxes
ro: Taxe

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Data
ro: Dată

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Any product
ro: Orice produs

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
ro: Cum ar trebui să fie afișate datele serializate. Puteți alege o cheie personalizată pentru matrice (array)/obiect sau un print_r pentru rezultat (output) complet.

en: Full data (unserialized)
ro: Date complete (neserializate)

en: Full data (serialized)
ro: Date complete (serializate)

en: A certain key
ro: O anumită cheie

en: Which key should be displayed
ro: Care cheie ar trebui afișată

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
ro: Trebuie să introduceți o cheie dacă doriți să afișați o cheie a datelor.
