Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc16) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: here
ug: بۇ يەر

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Rate
ug: باھا
