JIRA Issue Collector (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Να εμφανίζεται αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (μόνο σε λειτουργία PHP, για προγραμματιστές PHP μόνο).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Role specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας του ρόλου του χρήστη

en: Page specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας της σελίδας

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.
