JIRA Issue Collector (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Embed code
uk: Код вставки

en: Role specific visibility settings
uk: Налаштування видимості для ролей

en: Page specific visibility settings
uk: Налаштування, що стосуються видимості сторінок

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.
