JIRA Issue Collector (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sv: Visa om följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (PHP-läge, bara för experter).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Role specific visibility settings
sv: Rollspecifika visningsinställningar

en: Page specific visibility settings
sv: Sidspecifika visningsinställningar

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sv: Om PHP är valt skriver du PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats när den körs.
