JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
