JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Check for updates
mn: Шинэчлэлтийг шалга

en: Reports
mn: Тайлангууд
