JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: List
mr: यादी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Settings
mr: संरचना

en: Reports
mr: अहवाल
