JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
