JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
