JIRA Update Issues (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Settings
nl: Instellingen

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: Reports
nl: Rapporten

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
nl: Selecteer hoe vaak er automatisch op updates van de geïnstalleerde modules en thema's moet worden gecontroleerd.
